Menu
جستجو

جستجو

آرشیو اخبار

آرشیو اخبار

Category
1393(101)
1394(519)
1395(310)
1396(88)
1397(116)
جزییات خبر

جزییات خبر

print
احمدی:دغدغه ها و ایده های شهردار محترم منطقه دو در زمینه آموزش، ستودنی است

احمدی:دغدغه ها و ایده های شهردار محترم منطقه دو در زمینه آموزش، ستودنی است

به گزارش روابط عمومی و امور بین‌الملل مؤسسه، دکتر احمدی، سرپرست مؤسسه با مهندس کشت‌پور، شهردار منطقه 2 تهران دیدار کردند.

در ابتدای جلسه، دکتر احمدی با تبیین قابلیت‌ها و توانمندی‌های مراکز علمی-کاربردی مؤسسه، از آمادگی مجموعه مذکور برای برگزاری دوره‌های آموزشی مورد نیاز در دو قالب ترمیک و پودمانی برای سه سطح: کارکنان خدوم شهرداری منطقه دو، شهروندان و پیمانکاران خبر داد.

شهردار منطقه دو نیز با تمرکز بر نیازهای حوزه مدیریت شهری، ابراز داشت: یکی از الزامات پیش روی ما، نیازسنجی و بازبینی فرآیندهای آموزشی در سطح شهروندان است، چراکه به نظر می‌رسد رفتار شهروندان در دو حوزه عمومی و خصوصی بسیار با هم متفاوت بوده و علي‌رغم اطلاع و رعایت حقوق و تکالیف خود در فضای خصوصی، در حوزه عمومی رفتار دیگرگونه به نمایش می‌گذارند.

 وی در ادامه افزود: انتظار ما از مؤسسه آن است که با هدف آموزش منتهی به تغییر رفتار مخاطبان، مجموعه‌ای از سرفصل‌های درسی را در زمینه موضوعات حوزه عمومی، نظیر: سبک زندگی شهروندان، فرهنگ ترافیک، شهروند الکترونیک و... طراحی و اجرا نماید.

در ادامه سرپرست مؤسسه با ابراز خرسندی از دغدغه‌های آموزشی شهردار محترم منطقه، ایده‌های ایشان در این زمینه را قابل توجه دانسته و افزود: لازمه اجرایی شدن پشنهادات شما همکاری دوطرفه است و امیدواریم که تا پایان سال 97 بتوانیم یکی از مشکلات و معضلات آموزشی منطقه 2 را حل کرده و به بهبود عملکرد مخاطبان کمک نماییم.

احمدی در پایان جلسه به موضوع آموزش ضمن خدمت کارکنان شهرداری منطقه و آموزش پیمانکاران که موضوع بسیار مهمی است، اشاره کرده و خواستار همکاری دو جانبه در این رابطه گردیدند.  نظرات

هیچ نظری ثبت نشده است.

نام شما
پست الکترونیک
وب سایت
عنوان
نظر
تصویر امنیتی CAPTCHA
کد را وارد کنید