Menu
جستجو

جستجو

آرشیو اخبار

آرشیو اخبار

Category
1393(101)
1394(519)
1395(310)
1396(88)
1397(133)
جزییات خبر

جزییات خبر

print
برگزاری مراسم اختتامیه دوره آموزشی برنامه ریزی عملیاتی گردشگری در مؤسسه

برگزاری مراسم اختتامیه دوره آموزشی برنامه ریزی عملیاتی گردشگری در مؤسسه

به گزارش روابط عمومی وامور بین‌الملل مؤسسه، مراسم اختتامیه دوره آموزشی مدیریت برنامه ریزی گردشگری با حضور مهندس سیف، مدیر ستاد گردشگری، دکتر احمدی، رئیس مؤسسه و مدیران گردشگری مناطق 22 گانه شهرتهران در محل مؤسسه برگزار شد.

در ابتدای جلسه دکتر احمدی، پس از خوشآمد‌گویی به حاظران، مقوله گردشگری را موضوعی دانست که بایستی با نگاه جامعه‌شناسانه مورد بررسی قرار گیرد. چرا که خلأ چنین نگاهی در جامعه کنونی احساس می‌شود و در این زمینه اطلاعات و فهم درستی وجود ندارد.

وی افزود: باید عطش گرایش به مقوله گردشگری در مردم ایجاد و در ایام و مناسبت های مختلف، زمینه‌های جذب هرچه بیشتر گردشگر در کشور فراهم شود. احمدی گفت: ورود دولت به این زمینه خاص مطلوب نیست و باید متخصصین حوزه گردشگری و آموزشی پس از شناسایی نقاط قوت و ضعف‌ در جهت بالابردن آگاهی و رفع نواقص موجود، از طریق آموزش ورود کنند.

به گفته دکتر احمدی مطالعه صرف در زمینه گردشگری کافی نیست و مؤسسه آمادگی دارد با برگزاری دوره‌های تخصصی و مهارتی، آموزشهای مهارتی را به پرسنل شهرداری و سایر علاقمندان ارائه نماید.

در ادامه مهندس سیف، ضمن تشکر از همکاری سرپرست مؤسسه در این برنامه، تغییر رویکرد مؤسسه در دوره جدید را نویدبخش روابط نزدیک‌تر دانست و افزود: مؤسسه پتانسیل و سابقه خوبی در زمینه برگزاری دوره‌های آموزشی و تخصصی دارد و امیدواریم با برگزاری دوره‌های مذکور، نه تنها پرسنل شهرداری بلکه اعضای کانون‌های گردشگری محلات نیز از مزایای این دوره ها، بهره مند گردند.  نظرات

هیچ نظری ثبت نشده است.

نام شما
پست الکترونیک
وب سایت
عنوان
نظر
تصویر امنیتی CAPTCHA
کد را وارد کنید